Vánoční inspirace od JK Klett

Taky máte pocit, že Vánoce jsou tady? Přemýšlíte nad vánočními nákupy nebo jste možná už loni touto dobou měli dárky nakoupené a nyní při konverzaci na toto téma trochu panikaříte. Pravdou je, že Vánoce se nezadržitelně blíží. 

IMG_6613IMG_6623

Pokud tento blog čtete, abyste načerpali inspiraci na vánoční překvapení pod stromeček pro milovanou manželku, maminku, přítelkyni nebo pro všechny zároveň, jste u nás na eshopu správně. 

WhatsApp Image 2021-11-09 at 17.05.21 (1)

Povídá se, že parfém je klíčem k našim vzpomínkám, to je absolutní pravda. Kolikrát Vás už specifická vůně přenesla na místa, která jste v minulosti navštívili nebo k zážitkům, které jste prožili? Pokud parfém vyberete vy, právě tento dárek může být v budoucnu klíčem ke vzpomínkám. 

IMG_9256 2IMG_9271IMG_9283

Není snadné vybrat kabelku, kterou se trefíte do vkusu, ale kvalitní kožená kabelka může být pro bezradného muže ideální volbou - pokud zvolíte kabelku v univerzální černé barvě, nešlápnete vedle. Každá žena ocení klasickou středně velkou kabelku, kterou si může vzít do práce ale i na víkendovou procházku do města. V nabídce máme tři druhy černých kabelek a jejich společnými vlastnostmi je že jsou pohodlné a kvalitní.

IMG_6571

Pokud jde vánoční šílenství trochu mimo Vás, praktická kožená make up taštička v růžové barvě určitě obdarovanou ženu potěší. V nabídce ji máme ve výhodném balíčku s designovými ponožkami, hedvábným šátkem a miniaturkou parfému JK Klett No3. 

bannery_hp_akceIMG_59541

To nejlepší nakonec - tento typ je pro kreativní a odvážné muže a jeho efekt bude dvojnásobný. Jestli svou drahou polovičku obdarujete nádhernou extra velkou osuškou z kolekce TERRA, nezapomeňte dovnitř přibalit poukaz na týdenní dovolenou v exotice. Garantujeme, že toto vánoční překvapení vyrazí dech i náročnějším ženám. Jistě Vás potěší také naše předvánoční nabídka 3 za 2 - při nákupu 2ks osušek dostanete jednu osušku jako dárek zdarma

 

Pokud jste si v rámci našeho eshopu nevybrali, zastavte se u nás v kamenné prodejně na Haštalské 9 v Praze, jsme Vám k dispozici ve všední dny 9-17h a rádi Vám poradíme s výběrem.

 

S přáním krásného módního dne, milovníci módy!

Módou posednutý tým JK Klett

Zpět do obchodu