Prožijte s námi chvíli s vůní Orientu

Začátkem června módní návrhářka Jitka Klett odcestovala do Orientu, konkrétně do krásného Maroka. Neodjela však za rekreací, ale za příjemnými pracovními aktivitami – byla jedním z módních návrhářů, kteří prezentovali své modely v rámci Morocco Fashion Week 2022. Módní show se konala v jednom z nejluxusnějších hotelů na světě Mandarin Oriental Marrakesh. Molo se linulo kolem krásného bazénu, čímž dostala přehlídka úžasnou atmosféru. Módní tvorba Jitky Klett byla na mole k vidění oba dva večery Morocco Fashion week a právě Jitka Klett, která reprezentovala Českou republiku, byla jedinou módní návrhářkou, která se představila během obou večerů MFW.

 

První večer byla k vidění Ready to Wear linie JK Klett a nová kolekce PURA, ta se nese v tónu jemných pastelových barev, symbolizuje harmonii těla a duše, vnitřní pohodu a klid. Na mole mezi dalšími 10ti návrháři z celého světa měla kolekce obrovský úspěch. Tvorba Jitky Klett nadchla rovněž zahraniční módní média, která na fashion week přicestovala.  

JK_Klett2-minJK_Klett9-min

Druhý večer si publikum užilo show z modelů Couture kolekcí 8 módních návrhářů. Jitka Klett Couture byla vybrána jako finální show celého Morocco Fashion Week 2022. Kolekce je dynamická, plná originálních střihů, barev a nepředvídatelných detailů, jejím poselstvím je inspirovat a probudit touhu zkusit nové módní trendy aplikováním do oděvu na běžné nošení. Modely z linie Couture vznikaly v salonu déle než půl roku a byly doplněny ručne háčkovanými kousky s dílny Dany Dobřichovské @danadobrichovska a krásnými ručně vyráběnými korunkami z dílny Aničky Škarda Čarbičková, @carbickovacrowns.

 Jitka_Klett_Couture5-minJitka_Klett_Couture10-min

Dalšími tvůrci, kteří předvedli své modely byli například Renata Couture, Hind Tahiri, Salma Lazrak, či Zeynep Erdogan. Akce se rovněž zúčastnily významné celebrity z Middle East, mezi nimi například Hanady Hany Mehanna, Mahira Abdel Aziz nebo Dorra Zarrouk.

 

Oriental Fashion Show v Marrakéši byla dechberoucím zážitkem pro publikum i designéry a to vše za hojné účasti médií a fotografů z celého světa. Jitka Klett svou účastí na mezinárodních módních molech pravidelně šíří dobré jméno české módní scény.

1Jitka_Klett-min 

Letošní rok je pro módní návrhářku Jitku Klett vskutku nabitý, po úspěšných módních show v Paříži, Miláně a Filmového festivalu v Cannes představila obě své módní linie v Maroku.

 

Věříme, že jste si alespoň prostřednictvím článku užili vůni Orientu Maroka s námi a těšíte se, kam Vás vezmeme příště.

 

 

Váš Fashion Tým Jitky Klett

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení