Módní přehlídky Paříž & Miláno

Světová mola patřila v prvním čtvrtletí magického roku 2022 také Jitce Klett. Českou módní scénu reprezentovala na dvou významných módních událostech v Paříži a Miláně. 

Oriental Fashion Show v Paříži byl tento rok velkým překvapením, které způsobila právě Jitka Klett. Mnoho hostů překvapila víceméně neznámá značka Jitka Klett Couture svou vysokou úrovní vlastního stylu a precizním vypracováním celé couture kolekce.

ART_4560_1ART_4573_1

V období Fashion weeku v Miláně se krátce po úspěchu v Paříži ukázala Jitka Klett s linií oděvů na běžné nošení, které na trhu známe pod módní značkou JK Klett.   

Více o Oriental Fashion Show Paris

V předvečer zahájení HAUTE COUTURE FASHION WEEK PARIS, týdne nejvyšší módy a jedné z nejočekávanějších světových akcí roku, se pravidelně koná populární už 32 ročník  akce ORIENTAL FASHION SHOW. Akce je sledovaná odborníky, veřejností, médii a také potenciálními klienty. Módní show se konala v krásných prostorách jednoho z nejluxusnějších hotelů v Paříži - v hotelu PENINSULA. Cílem ORIENTAL FASHION SHOW je představení vybraných úspěšných návrhářů z celého světa na jednom mole.

ART_4760cART_4682_1

Letos se na mole poprvé v historii show objevil reprezentant České republiky - módní návrhářka JITKA KLETT, držitelka stříbrného ocenění Oscar della Moda 2021.

JITKA KLETT představila novou kolekci 10 couture modelů a jeden svatební model. Na kolekci se v salonu pracovalo 6 měsíců a jeden model se vytvářel přibližně 130-350 hodin. Couture kolekce originálních modelů byla doplněna autorskými korunkami z dílny celosvětově úspěšného českého dua z Liberce Anička a Vlado Škarda.

IMG_20220125_182946_946IMG_20220125_185259_895

Na módní show přijeli z České republiky Jitku Klett podpořit módní návrhářka Beata Rajská spolu s úspěšným módním fotografem Arthurem Koffem. U vstupu do hotelu PENINSULA můžete obdivovat dílo další české firmy působící v zahraničí - lustr LA SVITU “Dancing Leaves”.

 

Více o Fashion Show Milano

Magické datum 22.2.2022 bylo pro Jitku Klett výjimečným a úspěšným dnem, během něhož poprvé ve své dlouhé kariéře odprezentovala svou módní tvorbu v Miláně v období světového týdne módy. Krásná show se konala v neorenezančním Palazzo Turati v samém centru evropské metropole. Módní návrhářka po úspěchu na Oriental Fashion Show 2022 v Paříži, kde představila svou luxusní linii Jitka Klett Couture, zazářila také v Itálii se svou módní linií JK Klett a novou kolekcí pro rok 2022 s názvem PURA. 

JK_Klett_PURA09JK_Klett_PURA05_1

Show byla zahájena mini kolekcí JK Klett Black & White by Dorian Meyer, kterou vytvořila módní návrhářka s mladým francouzským designérem, jenž v JK Klett strávil půl roku na stáži a dostal tuto příležitost v podobě navržení černobílé kolekce pro mladou generaci potencionálních klientů JK Klett.

JK_Klett_BW04senza titolo-3

Následovala hlavní, nová kolekce JK Klett PURA 2022, ta je plna jemných barevných tónů, luxusních materiálů, harmonie a elegance, která je pro tvorbu Jitky Klett charakteristická. 

Kolekce PURA od JK Klett je na běžné nošení. Symbolizuje čistotu a vnitřní pohodu našich myšlenek, pocitů. 

JK_Klett_PURA01JK_Klett_PURA12

Na molo přijala pozvání česká vicemiss roku 2009 Lucie Smatanová. Na módní přehlídku přišla Jitku Klett podpořit také manželka generálního konzula ČR v Miláně paní Milena Kudělová a manželka vicekonzula paní Helena Bucháčková, show se zúčastnil také skvělý fotograf Arthur Koff.  

 

Věříme, že Vám dnešní příspěvek zpříjemnil den, příště se můžete těšit na módní inspiraci z našich kolekcí. 

 

Vás Fashion Tým JK Klett

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení