JK Klett Black&White by Dorian Meyer

Nová kolekce JK Klett Black & White by Dorian Meyer je propojena s příjemným příběhem.

Dorian je mladý módní návrhář z Francie, který nás před více než půl rokem kontaktoval ohledně půlroční stáže, kterou by u nás chtěl absolvovat.

Více než 15 let umožňuje paní Jitka Klett studentům či mladým lidem z celého světa, kteří mají zájem o působení v módním průmyslu, přijít v rámci stáže do svých firem. Desítky mladých lidí jsme podpořili ve splnění svého snu a mohli s námi strávit cenný kreativní čas. Kolekce Black&White je první kolekcí externího designéra pro módní značku JK Klett.

ART_0360

 

Dorianova žádost o stáž paní Klett zaujala, kolegyně Ivana ověřila Dorianův potenciál a předala report – on je asi opravdu zajímavou osobností. Po společné dohodě jsme se rozhodli ho na půlroční stáž do pražského salonu přijmout.

V průběhu stáže si mladý francouz vyzkoušel stylizovat oblečení na produktové focení pro online prodej a podílel se na grafických návrzích pro sociální sítě JK Klett či kresbě siluet. Nejtěžším úkolem pro něj bylo porozumět konceptu a udržet identitu módní značky, která se dlouhodobě vytváří a buduje.

ART_0682ART_2520

Dorianovo vysoké pracovní nasazení, obrovský zájem o nové věci a jeho motivace přesvědčila Jitku Klett k rozhodnutí, vytvořit společně mini kolekci Black&White modelů určených převážně pro mladou generaci. Společnou kreativní práci si velmi užili a výsledkem je 5 minimalistických bavlněných modelů v černobílé variaci, s využitím asymetrických prvků a netradičních střihových řešení. Společně vytvořili 3 typy košilí a 2 druhy kalhot. Střih všech modelů je volen tak, aby padl různým postavám klientů.

Náš stážista měl, co se týče kolekce, relativně volné ruce, jedním z požadavků bylo zachovat ženskost a eleganci ve stylu JK Klett s využitím asymetrických a minimalistických prvků, určených převážně mým lidem. Dorian zvládl kolekci skvěle navrhnout, Janka, Lenka a Romana výborně propracovaly střihy a technologii.

Pro kolekci JK Klett Black&White by Dorian Meyer vybrala Jitka Klett prémiový bavlněný materiál a celá kolekce je ušita v České republice. Dnes si již všechny originální a pohodlné modely můžete zakoupit na našem eshopu jkklett.cz.

ART_1169ART_0618

Všech pět jedinečných kousků je navržených tak, aby se dali zkombinovat s oblečením, které již doma máte – ať už jde o černé kalhoty, sukni, bílé topy, halenky a odvážní jedinci se nemusí bát zaexperimentovat s barvami. Nemusíte se rovněž bát outfit doplnit barevnými doplňky.   

Kolekce JK Klett Black&White by Dorian Meyer byla poprvé představena 22.2.2022 ve světové metropoli oděvů na běžné nošení – Miláně – během světového týdne módy, ale o této události si povíme zase příště.

 

 Váš Fashion Tým JK Klett

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení