3 kousky, které by měla mít v šatníku každá žena

3 kousky, které by měla mít v šatníku každá žena

S těmito třemi kousky v šatníku sice nevyhrajete žádnou módní loterii, ale zaručíme vám, že na nich opravdu vybudujete záviděníhodný šatník. Nevztahují se na ně žádná módní pravidla, čas ani trendy. Můžete se na ně spolehnout i ve dnech, kdy nevíte, co si obléknout. Námi vybrané kousky vás nikdy nezklamou. 

 

Skvěle padnoucí džíny

Džíny jsou módními kritiky odsuzované, ale jsou praktické, jednoduché a dají se kombinovat na nespočet způsobů. Můžeme zmínit třeba ty krásně “ošoupané” džíny působivého střihu z kolekce Espiriti od JK Klett. Jsou ideální na běžné nošení, do práce, ale dá se s nimi vytvořit i formální outfit na pracovní jednání nebo na večer. Jejich další nepopsatelnou výhodou je to, že zvýrazní jakýkoliv jiný kousek vašeho oděvu a i z nudného outfitu vykouzlí uvolněný a mladistvý vzhled. Ozvláštňujícím prvkem je šev na zadní straně nohavic. Zmiňovali jsme již údržbu? Skoro žádná! Vyprat, usušit a obléknout!

Espirity

 

Nepromokavý plášť

Prší, fouká vítr a je zima, ale vy chcete být za dámu. Zoufáte si, jak zůstat stylová i během těchto dnů? Nezoufejte! Máme pro vás řešení v podobě ultra lehkého dámského nepromokavého pláště LIBERTA z kolekce JK Klett. Pláště byly původně navrženy jako praktická pomůcka pro vojáky v boji a právě díky svému využití se rychle dostaly i do našich šatníků. Není tajemstvím, že plášť přidá eleganci, půvab a úroveň jakémukoli outfitu. Složený plášť LIBERTA se vejde i do kabelky, takže vás již žádná nepřízeň počasí nepřekvapí nepřipravené. Životnost takového pláště je léta letoucí.

IMG_20210318_151807

 

Malé černé, které ale nemusí být jen nudné černé 

Kdyby se všechny napsané články o malých černých daly dohromady, bylo by na světě o několik knih víc. Faktem je, že tyto neformálně formální, záhadné, vkusné, ale zároveň svůdné šaty jsou jednoduše nezbytné. Nikdy s nimi nešlápnete vedle. My jsme malé černé zpestřili nadčasovým potiskem inspirovaným dnešní digitální dobou a vznikly tyto úžasnédámské bavlněné boucle šaty MATRIX. Stačí je doplnit koženou kabelkou LIBERTA a jste vyfiknuté a připravené na všechny výzvy. A máme pro vás ještě jednu dobrou zprávu, kolekce MATRIX od JK Klett je právě teď v 50% slevě!

_ELC2798   _ELC3091

Pokud jste právě prohledala celou skříň a stále nevíte, co na sebe, vyberte si jeden z těchto tří kousků a úspěch máte zaručený. 3 kousky, které poslouží na velkou většinu příležitostí. 3 kousky, jejichž hodnotu oceníte Vy i Vaše okolí pří každém nošení. 

S přáním krásného módního dne, milovníci módy!

Váš módou posednutý tým JK Klett

Zpět do obchodu